Bary CONCEPT 54

Sme vášniví o našej práci. V každej výzve vidíme príležitosti, nie limity. Tvoríme riešenia. Pozeráme sa dopredu. Neuspokojíme sa s dosiahnutým úspechu: nemyslíme o tom ako cieľ, ale ako nový začiatok aby sme dosiahli nové ciele. Odpovedáme zákazníkom zameraním na ich potreby. Rešpektujeme naše pracovné prostredie.

CONCEPT 54, skupina od STUDIO 54 s takmer tridsaťročnou skúsenosťou v oblasti profesionálnej chladení.

CONCEPT 54 je východiskovým bodom pre nový spôsob navrhovania chladenia: uvedomelý, inteligentný, kreatívny, funkčný, solídny a všestranný, miešajúci v rovnakom projekte technické a zachytávajúce podrobnosti, chladenie, varenie a rôzne materiály. Na vytváranie vízií.
25 rokov staré know-how, vedomosti, výskum a vývoj, zručnosti a vášeň: Sme CONCEPT 54.
S vami sledujeme vaše kresby, analyzujeme ich a vypočúvame vaše predstavy o zrealizovaní a prevedieme Vás na cestu, ktorá spája nápady a realitu.
Poradíme vám a preštudujeme si najfunkčnejšie riešenia a vyberieme si tie najlepšie materiály, staráme s vášňou o každý vizuálny detail a budujeme s odbornosťou.
CONCEPT 54 navrhne vaše nápady.

Kreatívny

S Concept 54 môžete vytvoriť svoje nápady a vaše projekty, jednoducho sami.
Môžete ľahko zostaviť moduly, vybrať vizuálne podrobnosti a vyberiete si zo všetkých možností
k dispozícii.

Rámcová štruktúra pomôže, aby ste vaše moduly vedeli ľahko vymeniť v budúcnosti. Stačí vytiahnuť starú jednotku a vložiť nový do rámca.
CONCEPT 54, funguje to!

Pohodlné

Viaceré typy jednotiek, aby vyhovovali všetkým funkčným potrebám, viaceré veľkosti k dispozícií a široká škála technických a vizuálnych riešení. Navrhli sme rôzne moduly pre barový pult a pre zadný pult s rôznou hĺbkou a konkrétnym príslušenstvom.
Pre úplnú možnosť zloženia.

Navrhli sme nový nápad baru, bariéry medzi barmana a zákazníka sú strhnutí pomocou skla a modulárnej police, pracovná doska Corian vytvára dokonalý prestup medzi pracovnou plochou a prednej pultovej dekorácie.

CONCEPT54 nenecháva nič na náhodu: my postaráme sa o každý vizuálny detail, od Corianovej rukoväte po chladiacich vaní so sklenenou nadstavbou, dosiahnete jedinečnú eleganciu bez toho, aby ste sa vzdali pohodlia.

Jednotky, ktoré ponúkame, sa vytvárajú zmiešaním a spojením rôznych komponentov: chladiace (pulty od 1 do 4 dverí, so zabudovanou jednotkou alebo bez nej) a neutrálne moduly z nehrdzavejúcej ocele, pracovné dosky z nehrdzavejúcej ocele alebo Corianu, chladiace vane alebo ohrevné vodné kúpele, nadstavby so osvetlenými sklami alebo police. Uvádzame veľa rôznych kombinácie, ktoré vám umožnia vytvoriť dokonalý bar.

Náš tím Vás podporuje a radí Vám, ako dokončiť každý vizuálny detail a pomáha Vám vytvoriť Váš štýl s tými najlepšími materiálmi a najfunkčnejšími riešeniami.

Intuitívne

Jediným kliknutím môžete byť dizajnérom svojich vlastných nápadov. Vyberte jednotky, ktoré zostavia vaše moduly, a každý vizuálny detail ako spresnenie, aby ste vytvorili niečo, čo dokonale vyhovuje Vašim potrebám.

Oddýchnite si a…. Uľahčite to! Návrh nikdy nebol taký prístupný.

Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.