-10%

Zumoval – Minimatic – Automatický Odšťavovač


Ovocie za minútu: 15
Podávacia kapacita: 8 Kg
Priemer ovocia: 65-80 mm
Kapacita odpadkového koša: 9 Kg
Hmotnosť: 51 kg
Príkon:  230 V – 50/60 Hz
Výkon: 550W
Ochrana: Bezpečnostné a zámkové detektory. IPx4

4,752.00 5,280.00 (3,960.00 bez dph)

Cena produktu (s dph)
Doplnky
Celkový súčet (s dph)

Zumoval – Minimatic Odšťavovač

Perfektná voľba pre malé a stredné prevádzky s obmedzeným priestorom, ako sú kaviarne, pekárne, bary, koktail bary, malé hotely, malé reštaurácie a džús bary.

Odšťavovač MINIMATIC je ideálne riešenie pre miesta s obmedzeným priestorom, ktoré chcú mať čerstvo vytlačený džús najvyššej kvality. Vďaka kapacite svojho automatického podávača s hmotnosťou 8 kg môže odšťavovač MINIMATIC samostatne vytlačiť až 15 pohárov džúsu.

Dosiahnite najlepšie výsledky a dôverujte jednej z vedúcich značiek vo vysokovýkonných odšťavovačoch.

 

Odšťavovač Minimatic má kapacitu podávača až 8 kg citrusových plodov. S integrovaným uzáverom Stop-Fruit môžete zastaviť tok citrusových plodov z podávača a pokračovať v čistení odšťavovača.

 

 

 

Predný kryt je vyrobený z materiálu tritan, ktorý je veľmi odolný a extrémne odolný. Okrem toho bol navrhnutý v jednom kuse, čo uľahčuje jeho čistenie.

 

 

 

 

Je vybavený jednoduchým 3,0-digitálnym displejom, ktorý zahŕňa rôzne funkcie, ako napríklad indikátor odpadkového koša… Okrem toho môžete prostredníctvom displeja programovať prevádzkový režim, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

 

 

 

Odšťavovač Minimatic má kapacitu pre odkladanie šupiek vo výške 9 kg. 3,0-digitálny displej vás informuje, keď sú šupky plné, aby mohli byť vyprázdnené.

 

 

 

Voliteľné doplnky

 

nerezový samoobslužný kohútik
nerezový samoobslužný kohútik je špeciálne navrhnutá na prevádzku v režime samoobsluhy. Keď je kohútik otvorený, stroj začína odšťavovať a zastavuje sa pri zatvorení kohútika. Otočením kľučky kohútika na seba môžete vybrať medzi kontinuálnym a diskontinuálnym plnením.

 

 

 

Samočistiaci systém
Náš samočistiaci systém disponuje výstupom s vysokým tlakom vody, čo umožňuje rýchle a intenzívne čistenie oblasti lisovania. Týmto spôsobom je stroj udržiavaný v čistote a hygienickom stave po celú dobu, pričom šetrí čas pri následnom čistiacom procese.

 

 

 

Mini Stand
Podpora špeciálne navrhnutá pre samoobslužné miesta s miernym až stredným využitím. V stojane sa nachádza odpadkový koš s kapacitou 50 kg, do ktorého sa citrusové šupky odstraňujú automaticky.

 

 

 

Mini Countertop
Podpora, ktorá umožňuje zdvihnúť odšťavovač o 13 cm, aby sa uľahčilo naplnenie fliaš o objeme do 1 litre s dokonalým umiestnením pod kohút.

 

 

 

 

Technické údaje

Ovocie za minútu: 15
Podávacia kapacita: 8 Kg – Automatické podávanie
Priemer ovocia: 65-80 mm
Kapacita odpadkového koša: 9 Kg
Hmotnosť: 51 kg
Príkon:  230 V – 50/60 Hz
Výkon: 550W
Ochrana: Bezpečnostné a zámkové detektory. IPx4

 

Katalógové číslo: Minimatic Kategória:
Hmotnosť51 kg