LIEBHERR – Chladnička Pekárenská ProfiLine 70,3×83 cm – BKPv 6570


Teplota: -5 °C až +15 °C
Kapacita: 602 l
Užitočný objem celkom: 365l
Počet odkladacích plôch: 20
Zaťažiteľnosť odkladacích plôch v chladiacej čast: 60 kg
Chladiaci prostriedok: R 290
Výkon: 0,25 kW 220-240 V
Hlučnosť: 58 dB
Trieda energetickej efektivity: C
Rozmery výška / šírka / hĺbka: 2120 x 703 x 830 mm.

4,030.80 (3,359.00 bez dph)

LIEBHERR – Chladnička ProfiLine  – BKPv 6570

Chladnička s obehových vzduchovým chladením zodpovedajúca pekárenským normám

Funkcie:

Digitálny ukazovateľ teploty:
Digitálny ukazovateľ teploty ukazuje na stupeň presne teplotu v interiéri chladiaceho zariadenia. Prevádzkovateľ aj používateľ tak majú rýchlo prehľad o teplote zariadenia

 

 

 

Vonkajšia skriňa z ušľachtilej ocele:
Vonkajšia skriňa je zhotovená z jednodielnych bočných stien bez špár, čo je veľmi hygienické a uľahčuje starostlivosť. Ušľachtilá oceľ je nehrdzavejúca legovaná oceľ, ktorá je navyše mimoriadne robustná, vďaka čomu je ideálna na požiadavky v profesionálnych odvetviach.

 

 

 

Chladenie cirkulačným vzduchom:
Vysokovýkonné ventilátory sa starajú o rýchle vychladenie čerstvo uloženého tovaru a rovnomernú teplotu chladenia v celom interiéri.

 

 

 

 

Efektívny chladiaci systém:
Na základe desaťročí skúseností v oblasti chladiacej techniky spojených s neustálym výskumom zaručuje Liebherr vynikajúcu kvalitu chladiaceho systému. Používanie kvalitných kompresorov, kondenzátorov, odparovačov a ďalších komponentov chladiacej techniky sa postará nielen o značný pokles v spotrebe energie, ale aj o pokles prevádzkových nákladov zariadení Liebherr.

 

 

Výklopná demontovateľná záslepka priestoru kompresora:
Chladiace komponenty sú bezpečne a s dobrým prístupom integrované v stropnej oblasti. Na čistiace účely alebo na servis sa dajú záslepky priestoru kompresora ľahko vyklopiť nahor, čím je zaručený veľmi dobrý prístup. Tak sa dá napríklad bez problémov vyčistiť kondenzátor, ktorý sa nachádza za záslepkou priestoru kompresora, bez toho, aby ste museli so zariadením hýbať.

 

 

SwingLine:
Elegantný dizajn SwingLine s bočnými hranami robí z týchto zariadení prvú voľbu pri najvyšších nárokoch na dizajn a techniku. Elegantne zakrivená konštrukcia robí zo zariadení Liebherr optický skvost v profesionálnom prostredí. Dvere SwingLine sú po celej svojej výške ergonomické s integrovaným profilom rukoväte, ľahko sa otvárajú a mimoriadne jednoducho sa čistia.

 

 

Výškovo nastavovacie pätky:
Tam, kde každodenná hygiena priestoru zohráva dôležitú úlohu, ponúkajú výškovo nastavovacie pätky dostatočnú svetlú výšku a zaručujú, že čistenie sa dá ľahko a pohodlne vykonať aj pod zariadením.

 

 

 

Vymeniteľný doraz dverí:
Zariadenia sú v závode vybavené s s pravým dorazom dverí. S možnosťou zmeny dorazu dverí sa dá zariadenie na svojom mieste vždy optimálne umiestniť a nastaviť podľa individuálnych potrieb.

 

 

 

Teplotný poplach:
Integrovaný teplotný poplach začne signalizovať v prípade prekročenia resp. nedosiahnutia hraníc poplachu. Tento poplach je vybavený so zvukovou aj optickou signalizáciou a stará sa o maximálnu bezpečnosť uskladneného tovaru.

 

 

 

Technické Údaje:

Teplota: -5 °C až +15 °C
Kapacita: 602 l
Užitočný objem celkom: 365l
Počet odkladacích plôch: 20
Z toho výškovo nastaviteľné: 20
Zaťažiteľnosť odkladacích plôch v chladiacej čast: 60 kg
Chladiaci prostriedok: R 290
Výkon: 0,25 kW 220-240 V
Hlučnosť: 58 dB
Trieda energetickej efektivity: C
Rozmery výška / šírka / hĺbka: 2120 x 703 x 830 mm.

Katalógové číslo: BKPv 6570 Kategórií:
Hmotnosť143 kg
Výrobca

LIEBHERR