Perforované vákuové sáčky 160×200 – 100 ks


Perforované vákuové sáčky sú ideálne pre baliace stroje s externým odsávaním/domáce vákuové stroje. Rozmery 160×200 mm, hrúbka 90 mikrometrov, farba transparentná. Vyrábame v akéjkoľvek veľkosti, dodacia lehota 10 dní.

9.12 (7.60 bez dph)

Vážení zákazníci! Známe ekonomicko-politické udalosti nám už nedovoľujú udržiavať naše cenníky v čase stabilné. Z tohto dôvodu vás informujeme, že pri všetkých prijatých objednávkach bude cena každej položky skontrolovaná a overená individuálne počas operácií potvrdenia objednávky.

Vhodné pre baliace stroje s externým odsávaním, majú rebrovanú konštrukciu pre maximálne vákuum. Sú vyrobené zo 7-vrstvového koextrudovaného surového materiálu, ktoré vďaka svojim uzatvárajúcim vlastnostiam zachovajú arómu, sú ideálne na vákuové balenie. Umožňujú konzervovanie potravín bez pridania prísad a konzervačných látok. Sú špeciálne určené pre domáce baliace stroje a stroje s externým odsávaním. Je idálne riešenie pre občasné balenie menšieho množstva. Upozorňujeme Vás, že tieto vrecká nie sú vhodné na balenie tekutín a polievkových výrobkov. Sáčky na požiadanie vyrábame aj vlastným logom a grafikou spoločnosti. Minimálne množstvo objednania pri štandardnej veľkosti – bezfarebné 100 ks, pri neštandardnej veľkosti 3000 ks.

Katalógové číslo: VSP1620 Kategórií:
Hmotnosť2 kg