-16%

Vákuové sáčky na skladovanie 400×500 mm – 250 ks


Vákuové sáčky na skladovanie sú určené na vákuové balenie a balenie potravín do ochrannej atmosféry. Sú transparentné, rozmery 400×500 mm, hrúbka 65 mikrometrov. Vyrábame v akejkoľvek veľkosti, dodacia lehota 10 dní.

62.88 75.10 (52.40 bez dph)

Vážení zákazníci! Známe ekonomicko-politické udalosti nám už nedovoľujú udržiavať naše cenníky v čase stabilné. Z tohto dôvodu vás informujeme, že pri všetkých prijatých objednávkach bude cena každej položky skontrolovaná a overená individuálne počas operácií potvrdenia objednávky.

Klasické vákuové sáčky na skladovanie. Sú vyrobené zo 65-mikrometrového 7-vrstvového koextrudovaného surového materiálu, ktoré vďaka svojim uzatvárajúcim vlastnostiam zachovajú arómu, ideálne na vákuové balenie aj balenie tovaru do ochrannej atmosféry. Vákuové balenie umožňuje konzervovanie potravín, predĺženie ich trvanlivosti bez pridania prísad a konzervačných látok. Aby si výrobok zachoval svoj tvar, farbu a chuť pri vákuovaní (napr. pečivo), je možné do vákua striekať ochranný plyn, ktorý zabezpečí prostredie bez obsahu kyslíka. Sáčky sú navrhuté ako “vankúš” (zvárané z troch strán), sú vhodné pre menšie balenie, kde nie sú potrebné sáčky znovu nalepiť. Sáčky na požiadanie vyrábame aj vlastným logom a grafikou spoločnosti. Minimálne množstvo objednania pri štandardnej veľkosti – bezfarebné 250 ks, pri nadštandardnej veľkosti 3000 ks.

Katalógové číslo: VSN4050 Kategórie:
Hmotnosť6.5 kg