,

GRANDSOLEIL Gruvyer – 22 ks Lesklá stolička z polypropylénu


Materiál: Lesklý polypropylén
Dizajn: Atraktívny, inšpirovaný pavučinou
Farby: Rozmanité možnosti
Vlastnosti: Pohodlná, stohovateľná, vhodná pre interiér/exteriér

1,408.18

Gruvyer

Lesklá stolička z polypropylénu

Stolička Gruvyer je nepopierateľnou hviezdou značky IGAP Grandsoleil, chránenou globálnym autorským právom. Vyznačuje sa dizajnom inšpirovaným pavučinou, tento unikátny majstrovský kúsok je vyrobený z polypropylénu. Dostupná v niekoľkých farebných schémach, bezproblémovo zapadá do akéhokoľvek interiéru alebo exteriéru.

Stolička Gruvyer sa vyznačuje svojou originalitou a výrazným charakterom. Pavučinový vzor dáva stoličke štýlový a kreatívny vzhľad a pridáva dotyk elegancie a jedinečnosti do každého prostredia, v ktorom je umiestnená.

Vyrobená z vysokokvalitného polypropylénu, stolička Gruvyer je pevná a trvácna. Materiál zaisťuje výnimočnú pevnosť a stabilitu, čo zaručuje spoľahlivý a pohodlný sedací zážitok. Jej pevná konštrukcia ju robí vhodnou pre vnútorné aj vonkajšie priestory.

Stolička Gruvyer je dostupná vo viac ako 12 rôznych farbách, čo ponúka široký výber možností na ľahké zladenie s akýmkoľvek prostredím. Či už si želáte neutrálne odtiene pre minimalistický vzhľad alebo výraznú farbu pre pridanie živého akcentu, určite nájdete perfektnú variantu, ktorá uspokojí vaše chute a potreby.

Univerzálnosť stoličky Gruvyer je zrejmá v interiérových aj exteriérových priestoroch. Môže byť úspešne použitá v kuchyniach, jedálňach, obývacích miestnostiach, na terasách a v záhradách, pridávajúc štýl a osobnosť do akéhokoľvek prostredia. Stolička Gruvyer sa ľahko prispôsobuje rôznym dekoračným štýlom, od súčasných až po klasické dizajny.

Rozmery

Stohovateľná

Katalógové číslo: - Kategórie: ,
Hmotnosť-
Farba

Antracitový, Biely, Búrkovo modrá, Červená, Juta, Modrá, Moka, Oranžová, Petrolejová modrá, Sivá, Zelená, Žltá