,

GRANDSOLEIL Brunch table 115x62x105- 10 ks Stôl Stôl Brunch s vrchom z plechu


Materiál: Rám z polypropylénu, spevnený pozinkovanými oceľovými tyčami
Rozmery: 115x62x105 cm
Vlastnosti: Vrch z plechu, odolný povrch, matný čierny rám
Použitie: Flexibilné pre vnútorné aj vonkajšie prostredie

3,073.20 (2,561.00 bez dph)

Brunch table 115x62x105

Stôl Brunch s vrchom z plechu

Tento stôl Brunch kombinuje vrch z plechu s pozinkovaným rámom potiahnutým matným čiernym polyesterom. Vďaka svojim nenápadným líniám sa bezproblémovo hodí do akéhokoľvek prostredia. Dokonale sa hodí k sérii stoličiek z kolekcie UPON.

Stoly Brunch sú dostupné v troch rôznych veľkostiach, aby sa prispôsobili rôznym požiadavkám na priestor. Dostupné veľkosti sú 90×90 cm, 150×90 cm a kompletná séria zahŕňa aj dodatočný stôl s rozmermi 115x62x105 cm.

Vrcholy stolov sú vyrobené z plechu, čo zaisťuje odolný a kvalitný povrch. Rámy stolov sú galvanizované a potiahnuté matným čiernym polyesterom, čo poskytuje moderný vzhľad a zvýšenú odolnosť.

Stoly Brunch sa ľahko montujú, čo zjednodušuje proces montáže a zrýchľuje ho. Dodané inštrukcie na montáž umožňujú ľahké dokončenie nastavenia stola.

Charakterizované esenciálnymi líniami, stoly Brunch harmonicky dopĺňajú akýkoľvek typ prostredia. Ich minimalistická estetika ich robí univerzálnymi a vhodnými pre rôzne štýly dekoru.

Stoly Brunch sú skvelým doplnkom k kolekcii stoličiek UP-ON. Vďaka ich kompatibilnému dizajnu je možné vytvoriť koordinované a harmonické prostredie kombináciou stolov so stoličkami z rovnakej kolekcie.

Rozmery

 

 

Katalógové číslo: S9105Y-1 Kategórie: ,
Hmotnosť270 kg
Farba

Antracitový, Biely, Juta