GRANDSOLEIL Boheme – 20 ks Stolička z polyméru


Materiál: Recyklovaný polypropylén Greenpol
Vlastnosti: Ľahká, odolná voči poveternostným podmienkam a UV žiareniu
Drenážny otvor: Na sedadle pre odtekanie vody
Dizajn: Elegantný s oválnymi profilmi
Farby: Viaceré možnosti

836.40

Boheme

Stolička z polyméru

Stolička Boheme je ideálnou voľbou pre váš záhradu alebo terasu. Vyrobená s použitím inovatívnych materiálov, ako je recyklovaný polypropylén Greenpol v tmavých farbách, stolička Boheme je ľahká, ľahko ovládateľná a odolná voči poveternostným podmienkam a UV žiareniu. Dostupná v viacerých farbách.

Stolička Boheme je vynikajúcou voľbou na oživenie každej záhrady alebo terasy. Jej kvalita pochádza z použitia inovatívnych materiálov, ako je recyklovaný polypropylén Greenpol v tmavých farbách. Táto vlastnosť dáva stoličke ľahkosť, jednoduchosť manipulácie a odolnosť voči poveternostným podmienkam a UV žiareniu.

Ďalšou výhodou stoličky Boheme je prítomnosť drenážneho otvoru na sedadle, ktorý uľahčuje odtekanie vody. Táto funkcia je obzvlášť užitočná počas dažďov alebo pri čistení stoličky.

Elegantný dizajn stoličky Boheme vyniká svojimi oválnymi profilmi, ktoré zaisťujú stabilitu a ľahkú manipuláciu. Tento typ profilu poskytuje stoličke pevnú štruktúru bez toho, aby to narušilo jej príjemnú estetiku.

Rozmery

 

Katalógové číslo: - Kategória:
Hmotnosť-
Farba

Antracitový, Biely, Juta, Moka