GRANDSOLEIL Lollipop mite – 64 ks Stolička Lollipop z polykarbonátu alebo HIGHMOPP®


Materiál: Polykarbonát alebo HIGHMOPP
Nohy: Chrómovaná oceľ
Dizajn: Univerzálny, vhodný do rôznych prostredí
Farby: Široká škála možností

5,870.596,435.07

Lollipop mite

Stolička Lollipop z polykarbonátu alebo HIGHMOPP

Stolička zo série Lollipop je navrhnutá s veľmi univerzálnym dizajnom, aby sa hodila do akéhokoľvek kontextu. Škrupina stoličky Lollipop môže byť vyrobená z polykarbonátu alebo z Highmopp, čo je veľmi odolný lesklý polypropylén, zatiaľ čo nohy sú z chrómovanej ocele. Nohy sú dostupné v prevedení pavúčích nôh, posuvných nôh, C-nôh a drevených nôh.

Stolička Lollipop má škrupinu vyrobenú z polykarbonátu alebo Highmopp, mimoriadne odolného polypropylénu. Nohy z chrómovanej ocele zaisťujú stabilitu a dotyk rafinovanosti. Kombinácia materiálov vysokej kvality zaručuje dlhú trvanlivosť.

Séria Lollipop bola navrhnutá s veľmi univerzálnym dizajnom, takže sa hodí do akéhokoľvek kontextu. Je dostupná v širokej škále módných a aktuálnych farieb, ktoré pridajú vášmu dekoru nádych originality.

Stolička série Lollipop zahŕňa esenciu elegancie vo svojich ľahkých a harmonických formách. Každý detail bol starostlivo zvážený, aby poskytol pohodlné sedenie a atraktívny dizajn. Navyše si môžete vybrať z rôznych možností nôh, vrátane pavúčích nôh, sane, C-nôh a drevených nôh, aby ste ďalej prispôsobili svoje prostredie.

Video

Rozmery

 

Stohovateľná

Katalógové číslo: - Kategória:
Hmotnosť-
Farba

Biely, Bordová červená, Čierny, Dymovo šedá, Juta, Krištáľovo číra, Moka, Rubínovo červená, Sivá