Dvojhorákový stolový gastropekàč


Dvojhorákový stolový gastropekáč s piezoelektrickým zapaľovaním a termoelektrickou ochranou, ideálny pre rýchle a rovnomerné pečenie.

415.33595.36

Dvojhorákový stolový gastropekàč

Objavte efektivitu a flexibilitu s Dvojhorákovým stolovým gastropekáčom, dokonalým pre rýchle a rovnomerné pečenie. Vybavený piezoelektrickým zapaľovaním a termoelektrickou ochranou proti zhasnutiu plameňa, tento pekáč je bezpečný a jednoduchý na obsluhu. S robustnou oceľovou panvicou, výkonným 8 kW horákom a presným pripojovacím tlakom 30-50 mbar pre PB a 20 mbar pre zemný plyn, je tento model ideálny pre akékoľvek gastronomické prostredie. Prispôsobte si svoj pekáč voliteľnými príslušenstvami ako nerezová panvica alebo dvojitá oceľová panvica, a vyberte si zdroj paliva, ktorý najlepšie vyhovuje vašej kuchyni.

Voliteľné možnosti:

Zemný plyn

Využitie zemného plynu pre pečenie prináša vysokú účinnosť a ekonomickú výhodnosť, znižujúc prevádzkové náklady pri zachovaní konzistentnej kvality. Navyše, jeho plynulá regulácia zabezpečuje presné ovládanie teploty, čo je kľúčom k dokonalým a chutným výsledkom pri každom použití.

PB plyn

Využitie PB plynu pre pečenie ponúka vynikajúcu efektivitu a kontrolu nad teplotou, čo zaručuje dokonalé výsledky pri každom použití. Navyše, jeho mobilnosť umožňuje ľahké presunutie a použitie výrobku kdekoľvek, či už na domácej záhrade alebo na vonkajších akciách.

Oceľová panvica

Oceľová panvica pre gastropekáč je navrhnutá pre optimálnu distribúciu tepla, zaručujúc rovnomerné pečenie s dokonalou chrumkavosťou.

Nerezová panvica

Nerezová panvica pre gastropekáč zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla a jednoduchú údržbu, čo zaručuje dokonalé výsledky pri každom pečení.

 

Technické udaje

S piezoelektrickým zapaľovaním
S termoelektrickou ochranou proti zhasnutiu plameňa
S oceľovou panvicou alebo 2 oceľovými panvicami
Rozmery: 645 x 525 x 270 mm
Rozmery tác: 585 x 460 x 60 mm
Výkon: 8 kW
Pripojovací tlak: -PB: 30-50 mbar -Zemný plyn: 20 mbar
Hmotnosť: 17,7 Kg

Katalógové číslo: - Kategória:
Hmotnosť15 kg
Plyn

PB plyn, Zemný plyn

Panvica

2 Oceľová panvica, Nerezová panvica, Oceľová panvica