Jednohorákový stolový gastropekàč na lángoše


Profesionálny jednohorákový stolový prístroj na pečenie lángošov s piezoelektrickým zapalovačom, termoelektrickou ochranou, nerezovou panvicou a možnosťou pripojenia na PB alebo zemný plyn.

 

237.34397.13

Jednohorákový stolový gastropekàč na lángoše

Jednohorákový stolový prístroj na pečenie lángošov je ideálnou voľbou pre všetkých milovníkov tejto tradičnej pochúťky. Vybavený piezoelektrickým zapalovačom pre ľahké spustenie a termoelektrickou ochranou, ktorá zabraňuje vyhasnutiu, zaručuje bezpečnosť a pohodlie pri používaní. S pridanými voliteľnými možnosťami ako nerezová panvica a odtokový kohútik na olej, ponúka tento prístroj vysokú úroveň flexibility a uľahčuje údržbu. S rozmernými táckami 280 x 460 x 150 mm a celkovými rozmermi 340 x 525 x 800 mm, je tento prístroj kompaktný, no dostatočne veľký na efektívnu prípravu. S výkonom 4 kW a možnosťou pripojenia na propán-bután (30-50 mbar) alebo zemný plyn (20 mbar), je ideálnym riešením pre rýchlu a efektívnu prípravu lángošov v reštauráciách, stánkoch s občerstvením alebo na festivaloch.

Voliteľné možnosti:

Zemný plyn

Využitie zemného plynu pre pečenie lángosov prináša vysokú účinnosť a ekonomickú výhodnosť, znižujúc prevádzkové náklady pri zachovaní konzistentnej kvality. Navyše, jeho plynulá regulácia zabezpečuje presné ovládanie teploty, čo je kľúčom k dokonalým a chutným výsledkom pri každom použití.

PB plyn

Využitie PB plynu pre pečenie lángosov ponúka vynikajúcu efektivitu a kontrolu nad teplotou, čo zaručuje dokonalé výsledky pri každom použití. Navyše, jeho mobilnosť umožňuje ľahké presunutie a použitie výrobku kdekoľvek, či už na domácej záhrade alebo na vonkajších akciách.

Oceľová panvica

Oceľová panvica pre gastropekáč na lángošov je navrhnutá pre optimálnu distribúciu tepla, zaručujúc rovnomerné pečenie lángošov s dokonalou chrumkavosťou.

Nerezová panvica

Nerezová panvica pre gastropekáč na lángošov zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla a jednoduchú údržbu, čo zaručuje dokonalé výsledky pri každom pečení.

Odtokový kohútik na olej

Odtokový kohútik na olej pre gastropekáč na lángošov umožňuje pohodlné a bezpečné odstránenie a recykláciu oleja, čo zjednodušuje čistenie a udržiava pracovné prostredie v čistote.

Katalógové číslo: - Kategória:
Hmotnosť15 kg
Plyn

PB plyn, Zemný plyn

Panvica

Nerezová panvica, Oceľová panvica

Iné

Bez odtokového kohútika na olej, Odtokový kohútik na olej