Jednohorákový stojanový gastropekàč na lángoše


Vysokovýkonný jednohorákový stojanový gastropekáč na lángoše s piezoelektrickým zapalovačom a termoelektrickou ochranou, ideálny pre profesionálne využitie.

 

313.62474.82

Jednohorákový stojanový gastropekàč na lángoše

Jednohorákový stojanový gastropekáč na lángoše predstavuje vrchol v oblasti pečenia tradičných maďarských lángošov. Vybavený piezoelektrickým zapalovačom a termoelektrickou ochranou proti vyhasnutiu, tento pekáč zaručuje bezpečné a efektívne používanie. Stojanový model s dlhými nohami a praktickou poličkou poskytuje pohodlný pracovný priestor. Ponúka sa s voliteľnými možnosťami ako nerezová panvica pre jednoduchšie čistenie, odtokový kohútik na olej pre efektívnejšie využitie a možnosťou použitia buď PB plynu s pripojovacím tlakom 30-50 mbar alebo zemného plynu s tlakom 20 mbar, čo umožňuje prispôsobenie podľa vašich potrieb. S rozmermi 340 x 525 x 800 mm a tácami o rozmeroch 280 x 460 x 150 mm je tento 4 kW pekáč ideálnym riešením pre každého, kto chce ponúkať kvalitné a chutné lángoše.

Voliteľné možnosti:

Zemný plyn

Využitie zemného plynu pre pečenie lángosov prináša vysokú účinnosť a ekonomickú výhodnosť, znižujúc prevádzkové náklady pri zachovaní konzistentnej kvality. Navyše, jeho plynulá regulácia zabezpečuje presné ovládanie teploty, čo je kľúčom k dokonalým a chutným výsledkom pri každom použití.

PB plyn

Využitie PB plynu pre pečenie lángosov ponúka vynikajúcu efektivitu a kontrolu nad teplotou, čo zaručuje dokonalé výsledky pri každom použití. Navyše, jeho mobilnosť umožňuje ľahké presunutie a použitie výrobku kdekoľvek, či už na domácej záhrade alebo na vonkajších akciách.

Oceľová panvica

Oceľová panvica pre gastropekáč na lángošov je navrhnutá pre optimálnu distribúciu tepla, zaručujúc rovnomerné pečenie lángošov s dokonalou chrumkavosťou.

Nerezová panvica

Nerezová panvica pre gastropekáč na lángošov zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla a jednoduchú údržbu, čo zaručuje dokonalé výsledky pri každom pečení.

Odtokový kohútik na olej

Odtokový kohútik na olej pre gastropekáč na lángošov umožňuje pohodlné a bezpečné odstránenie a recykláciu oleja, čo zjednodušuje čistenie a udržiava pracovné prostredie v čistote.

Katalógové číslo: - Kategória:
Hmotnosť15 kg
Plyn

PB plyn, Zemný plyn

Panvica

Nerezová panvica, Oceľová panvica

Iné

Bez odtokového kohútika na olej, Odtokový kohútik na olej