Jednohorákový stojanový gastropekàč


Jednohorákový stojanový gastropekáč s piezoelektrickým zapaľovaním, termoelektrickou ochranou a poličkou, pre univerzálne použitie s možnosťou prispôsobenia pre PB alebo zemný plyn.

364.48403.94

Jednohorákový stojanový gastropekàč

Objavte jednohorákový stojanový gastropekáč, ideálny pre milovníkov domácej gastronómie. Tento robustný a praktický prístroj s piezoelektrickým zapaľovaním a termoelektrickou ochranou poskytuje bezpečnosť a spoľahlivosť. Stabilné dlhé nohy so spodnou poličkou vám umožnia pohodlnú prácu aj v náročných podmienkach. Vďaka presným rozmerom 340x525x800 mm a efektívnemu výkonu 4 kW sa hodí pre rôzne typy kuchýň. S možnosťou výberu medzi plynovým pripojením PB alebo zemným plynom a s prídavnou voliteľnou nerezovou panvicou tento gastropekáč predstavuje flexibilitu v každom prostredí. Stavte na kvalitu a odolnosť s týmto multifunkčným gastropekáčom s hmotnosťou 14,3 Kg, ktorý zabezpečí dokonalé výsledky pri príprave vašich obľúbených jedál.

Voliteľné možnosti:

Zemný plyn

Využitie zemného plynu pre pečenie prináša vysokú účinnosť a ekonomickú výhodnosť, znižujúc prevádzkové náklady pri zachovaní konzistentnej kvality. Navyše, jeho plynulá regulácia zabezpečuje presné ovládanie teploty, čo je kľúčom k dokonalým a chutným výsledkom pri každom použití.

PB plyn

Využitie PB plynu pre pečenie ponúka vynikajúcu efektivitu a kontrolu nad teplotou, čo zaručuje dokonalé výsledky pri každom použití. Navyše, jeho mobilnosť umožňuje ľahké presunutie a použitie výrobku kdekoľvek, či už na domácej záhrade alebo na vonkajších akciách.

Oceľová panvica

Oceľová panvica pre gastropekáč je navrhnutá pre optimálnu distribúciu tepla, zaručujúc rovnomerné pečenie s dokonalou chrumkavosťou.

Nerezová panvica

Nerezová panvica pre gastropekáč zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla a jednoduchú údržbu, čo zaručuje dokonalé výsledky pri každom pečení.

Technické udaje

S piezoelektrickým zapaľovaním
S termoelektrickou ochranou proti zhasnutiu plameňa
S dlhými nohami, s poličkou
Rozmery: 340x525x800 mm
Rozmery tác: 260 x 460 x 60 mm
Výkon: 4 kW
Pripojovací tlak: -PB: 30-50 mbar – Zemný plyn: 20 mbar
Hmotnosť: 14,3 Kg

Katalógové číslo: - Kategória:
Hmotnosť15 kg
Plyn

PB plyn, Zemný plyn

Panvica

Nerezová panvica, Oceľová panvica