Jednohorákový stolový gastropekàč


.Jednohorákový stolový gastropekáč s piezoelektrickým zapaľovaním a termoelektrickou ochranou, ideálny pre rýchle a bezpečné pečenie s príslušenstvom na mieru.

288.18327.66

Jednohorákový stolový gastropekàč

Predstavujeme špičkový jednohorákový stolový gastropekáč, neoddeliteľný pomocník pre každého kuchára. So svojím intuitívnym piezoelektrickým zapaľovaním a výkonom 4 kW zaručuje, že váš pokrm bude vždy urobený rýchlo a perfektne. Termoelektrická ochrana proti zhasnutiu plameňa pridáva bezpečnostný prvok, ktorý oceníte v každej rušnej kuchyni. Jeho robustná konštrukcia, kompaktné rozmery a hmotnosť iba 11 kg uľahčujú manipuláciu a umiestnenie kdekoľvek potrebujete. S voliteľnými doplnkami ako je nerezová panvica poskytne gastropekáč prispôsobivosť pre akékoľvek kuchárske výzvy. Prístroj je pripravený pre pripojenie na zemný alebo PB plyn podľa vášho výberu, čo umožňuje flexibilné používanie v rôznych prostrediach.

Voliteľné možnosti:

Zemný plyn

Využitie zemného plynu pre pečenie prináša vysokú účinnosť a ekonomickú výhodnosť, znižujúc prevádzkové náklady pri zachovaní konzistentnej kvality. Navyše, jeho plynulá regulácia zabezpečuje presné ovládanie teploty, čo je kľúčom k dokonalým a chutným výsledkom pri každom použití.

PB plyn

Využitie PB plynu pre pečenie ponúka vynikajúcu efektivitu a kontrolu nad teplotou, čo zaručuje dokonalé výsledky pri každom použití. Navyše, jeho mobilnosť umožňuje ľahké presunutie a použitie výrobku kdekoľvek, či už na domácej záhrade alebo na vonkajších akciách.

Oceľová panvica

Oceľová panvica pre gastropekáč je navrhnutá pre optimálnu distribúciu tepla, zaručujúc rovnomerné pečenie s dokonalou chrumkavosťou.

Nerezová panvica

Nerezová panvica pre gastropekáč zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla a jednoduchú údržbu, čo zaručuje dokonalé výsledky pri každom pečení.

 

Technické udaje

S piezoelektrickým zapaľovaním
S termoelektrickou ochranou proti zhasnutiu plameňa
Rozmery: 340x525x270 mm
Rozmery tác: 260 x 460 x 60 mm
Výkon: 4 kW
Pripojovací tlak: -PB: 30-50 mbar – Zemný plyn: 20 mbar
Hmotnosť: 11 Kg

Katalógové číslo: - Kategória:
Hmotnosť15 kg
Plyn

PB plyn, Zemný plyn

Panvica

Nerezová panvica, Oceľová panvica