Šesťhorákový stojanový gastropekàč na lángoše


Šesťhorákový stojanový gastropekáč na lángoše kombinuje výkonné pečenie s flexibilitou výberu panvíc a pohodlného používania vďaka dlhým nohám a prídavnej poličke, zaisťujúc maximálnu efektivitu a bezpečnosť.

1,102.631,651.55

Šesťhorákový stojanový gastropekàč na lángoše

Perfektný pre vysokú produkciu lángošov, tento šesťhorákový stojanový gastropekáč zahŕňa inovatívne funkcie ako piezoelektrické zapaľovanie a termoelektrickú ochranu proti zhasnutiu plameňa, čím zaručuje bezpečnosť a efektivitu. S dvojicou oceľových alebo nerezových panvíc poskytuje flexibilitu pre rôzne potreby pečenia, zatiaľ čo dlhé nohy a praktická polička zvyšujú pohodlie pri práci. Odtokové kohútiky na olej umožňujú jednoduché a rýchle čistenie. S celkovým výkonom 24 kW a brutto objemom 40 litrov tento robustný a všestranný prístroj s hmotnosťou 47 Kg je ideálnou voľbou pre zaneprázdnené kuchyne, festivaly alebo pouličné predajné stánky. Doplnkové možnosti ako nerezová panvica umožňujú prispôsobenie podľa individuálnych potrieb a preferencií.

Voliteľné možnosti:

Zemný plyn

Využitie zemného plynu pre pečenie lángosov prináša vysokú účinnosť a ekonomickú výhodnosť, znižujúc prevádzkové náklady pri zachovaní konzistentnej kvality. Navyše, jeho plynulá regulácia zabezpečuje presné ovládanie teploty, čo je kľúčom k dokonalým a chutným výsledkom pri každom použití.

PB plyn

Využitie PB plynu pre pečenie lángosov ponúka vynikajúcu efektivitu a kontrolu nad teplotou, čo zaručuje dokonalé výsledky pri každom použití. Navyše, jeho mobilnosť umožňuje ľahké presunutie a použitie výrobku kdekoľvek, či už na domácej záhrade alebo na vonkajších akciách.

Oceľová panvica

Oceľová panvica pre gastropekáč na lángošov je navrhnutá pre optimálnu distribúciu tepla, zaručujúc rovnomerné pečenie lángošov s dokonalou chrumkavosťou.

Nerezová panvica

Nerezová panvica pre gastropekáč na lángošov zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla a jednoduchú údržbu, čo zaručuje dokonalé výsledky pri každom pečení.

Odtokový kohútik na olej

Odtokový kohútik na olej pre gastropekáč na lángošov umožňuje pohodlné a bezpečné odstránenie a recykláciu oleja, čo zjednodušuje čistenie a udržiava pracovné prostredie v čistote.

Technické udaje

S piezoelektrickým zapaľovaním
S termoelektrickou ochranou proti zhasnutiu plameňa
S 2 oceľovými panvicami alebo s 2 nerezovou panvicou
S dlhými nohami, poličkou
Alebo 2 Odtokový kohútik na olej
Rozmery: 1135 x 525 x 800 mm
Rozmery tác: 585 x 460 x 150 mm
Brutto objem: 40 l
Výkon: 24 kW
Pripojovací tlak:
PB: 30-50 mbar
Zemný plyn: 20 mbar
Hmotnosť: 47 Kg

Katalógové číslo: - Kategória:
Hmotnosť15 kg
Plyn

PB plyn, Zemný plyn

Panvica

Nerezová panvica, Oceľová panvica

Iné

Bez odtokového kohútika na olej, Odtokový kohútik na olej