Šesťhorákový stolový gastropekàč na lángoše


Vysoko výkonný šesťhorákový stolový gastropekáč na lángoše ponúka rýchle a rovnomerné pečenie s piezoelektrickým zapaľovaním a termoelektrickou ochranou, ideálny pre vysokú produktivitu v profesionálnej kuchyni.

998.861,587.06

Šesťhorákový stolový gastropekàč na lángoše

Pripravujte lahodné lángoše s maximálnou efektivitou vďaka tomuto šesťhorákovému stolovému gastropekáču. Vybavený piezoelektrickým zapaľovaním a termoelektrickou ochranou pre bezpečnú prevádzku. Ponúka možnosť výberu medzi dvoma oceľovými alebo nerezovými panvicami a pridáva praktickosť s dvoma odtokovými kohútikmi na olej. S rozmerným tacom a celkovým objemom 40 litrov, tento pekáč poskytuje výkon až 24 kW pre rýchle a rovnomerné pečenie. Kompatibilný s PB aj zemným plynom, je tento pekáč flexibilný pre každé kuchynské prostredie. Hmotnosť 43 kg zaručuje stabilitu a odolnosť. Doplnkové možnosti ako nerezová panvica a odtokový kohútik na olej ešte viac zvyšujú jeho praktickosť a univerzálnosť.

Voliteľné možnosti:

Zemný plyn

Využitie zemného plynu pre pečenie lángosov prináša vysokú účinnosť a ekonomickú výhodnosť, znižujúc prevádzkové náklady pri zachovaní konzistentnej kvality. Navyše, jeho plynulá regulácia zabezpečuje presné ovládanie teploty, čo je kľúčom k dokonalým a chutným výsledkom pri každom použití.

PB plyn

Využitie PB plynu pre pečenie lángosov ponúka vynikajúcu efektivitu a kontrolu nad teplotou, čo zaručuje dokonalé výsledky pri každom použití. Navyše, jeho mobilnosť umožňuje ľahké presunutie a použitie výrobku kdekoľvek, či už na domácej záhrade alebo na vonkajších akciách.

Oceľová panvica

Oceľová panvica pre gastropekáč na lángošov je navrhnutá pre optimálnu distribúciu tepla, zaručujúc rovnomerné pečenie lángošov s dokonalou chrumkavosťou.

Nerezová panvica

Nerezová panvica pre gastropekáč na lángošov zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla a jednoduchú údržbu, čo zaručuje dokonalé výsledky pri každom pečení.

Odtokový kohútik na olej

Odtokový kohútik na olej pre gastropekáč na lángošov umožňuje pohodlné a bezpečné odstránenie a recykláciu oleja, čo zjednodušuje čistenie a udržiava pracovné prostredie v čistote.

Technické udaje

S piezoelektrickým zapaľovaním
S termoelektrickou ochranou proti zhasnutiu plameňa
S 2 oceľovými panvicami alebo s 2 nerezovou panvicou
Alebo 2 Odtokový kohútik na olej
Rozmery: 1135 x 525 x 270 mm
Rozmery tác: 585 x 460 x 150 mm
Brutto objem: 40 l
Výkon: 24 kW
Pripojovací tlak:
PB: 30-50 mbar
Zemný plyn: 20 mbar
Hmotnosť: 43 Kg

Katalógové číslo: - Kategória:
Hmotnosť15 kg
Plyn

PB plyn, Zemný plyn

Panvica

Nerezová panvica, Oceľová panvica

Iné

Bez odtokového kohútika na olej, Odtokový kohútik na olej