Štvorhorákový stojanový gastropekàč


Vylepšite svoju kuchyňu s týmto štvorhorákovým stojanovým gastropekáčom, ktorý ponúka piezoelektrické zapaľovanie, termoelektrickú ochranu a možnosť výberu medzi oceľovou alebo nerezovou panvicou pre maximálnu všestrannosť a efektivitu.

720.47879.55

Štvorhorákový stojanový gastropekàč

Maximalizujte efektivitu varenia s týmto štvorhorákovým stojanovým gastropekáčom, ktorý ponúka bezpečnú a spoľahlivú prevádzku vďaka piezoelektrickému zapaľovaniu a termoelektrickej ochrane. Jeho robustná konštrukcia s dlhými nohami a prídavnou poličkou, spolu s výberom medzi oceľovou alebo nerezovou panvicou, zabezpečuje všestrannosť pre každú kuchyňu. S rozmerným tácom a celkovým výkonom 16 kW, tento pekáč umožňuje efektívnu prípravu širokej škály jedál. Prístroj je navrhnutý pre pripojenie na PB alebo zemný plyn, čo vám umožňuje vybrať najvhodnejšiu možnosť pre vaše potreby. Doplnkové možnosti ako nerezová panvica poskytujú ďalšiu flexibilitu pre vaše kulinárske dobrodružstvo.

Voliteľné možnosti:

Zemný plyn

Využitie zemného plynu pre pečenie prináša vysokú účinnosť a ekonomickú výhodnosť, znižujúc prevádzkové náklady pri zachovaní konzistentnej kvality. Navyše, jeho plynulá regulácia zabezpečuje presné ovládanie teploty, čo je kľúčom k dokonalým a chutným výsledkom pri každom použití.

PB plyn

Využitie PB plynu pre pečenie ponúka vynikajúcu efektivitu a kontrolu nad teplotou, čo zaručuje dokonalé výsledky pri každom použití. Navyše, jeho mobilnosť umožňuje ľahké presunutie a použitie výrobku kdekoľvek, či už na domácej záhrade alebo na vonkajších akciách.

Oceľová panvica

Oceľová panvica pre gastropekáč je navrhnutá pre optimálnu distribúciu tepla, zaručujúc rovnomerné pečenie s dokonalou chrumkavosťou.

Nerezová panvica

Nerezová panvica pre gastropekáč zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla a jednoduchú údržbu, čo zaručuje dokonalé výsledky pri každom pečení.

 

Technické udaje

S piezoelektrickým zapaľovaním
S termoelektrickou ochranou proti zhasnutiu plameňa
S oceľovou panvicou alebo Nerezovov panvicou
S dlhými nohami, poličkou
Rozmery: 810 x 525 x 800 mm
Rozmery tác: 750 x 460 x 60 mm
Výkon: 16 kW
Pripojovací tlak: PB: 30-50 mbar Zemný plyn: 20 mbar
Hmotnosť: 26 Kg

Katalógové číslo: - Kategória:
Hmotnosť15 kg
Plyn

PB plyn, Zemný plyn

Panvica

Nerezová panvica, Oceľová panvica