Štvorhorákový stolový gastropekàč na lángoše


Štvorhorákový stolový gastropekáč na lángoše, kombinujúci piezoelektrické zapaľovanie, termoelektrickú ochranu, s možnosťou výberu medzi oceľovou panvicou alebo nerezovou táckou, ponúka vynikajúci výkon 16 kW pre efektívnu a rýchlu prípravu jedál.

525.52897.84

Štvorhorákový stolový gastropekàč na lángoše

Štvorhorákový stolový gastropekáč na lángoše predstavuje vrchol v efektivite a bezpečnosti varenia. S piezoelektrickým zapaľovaním a termoelektrickou ochranou proti zhasnutiu plameňa, tento robustný prístroj ponúka neuveriteľný výkon 16 kW. Vybavený oceľovou panvicou alebo voliteľnou nerezovou táckou LV 2,5, umožňuje rýchlu a rovnomernú prípravu veľkého množstva lángošov s brutto objemom 51,8 l. S rozmermi 810 x 525 x 270 mm a tácem 750 x 460 x 150 mm, je ideálny pre rýchle gastronomické prostredia. Prispôsobiteľný pre použitie s PB plynom alebo zemným plynom a s hmotnosťou 26,8 kg, tento pekáč je ľahko integrovateľný do akéhokoľvek kuchynského setupu. Doplnkové možnosti ako nerezová panvica a odtokový kohútik na olej ešte zvyšujú jeho univerzálnosť a pohodlie používania.

Voliteľné možnosti:

Zemný plyn

Využitie zemného plynu pre pečenie lángosov prináša vysokú účinnosť a ekonomickú výhodnosť, znižujúc prevádzkové náklady pri zachovaní konzistentnej kvality. Navyše, jeho plynulá regulácia zabezpečuje presné ovládanie teploty, čo je kľúčom k dokonalým a chutným výsledkom pri každom použití.

PB plyn

Využitie PB plynu pre pečenie lángosov ponúka vynikajúcu efektivitu a kontrolu nad teplotou, čo zaručuje dokonalé výsledky pri každom použití. Navyše, jeho mobilnosť umožňuje ľahké presunutie a použitie výrobku kdekoľvek, či už na domácej záhrade alebo na vonkajších akciách.

Oceľová panvica

Oceľová panvica pre gastropekáč na lángošov je navrhnutá pre optimálnu distribúciu tepla, zaručujúc rovnomerné pečenie lángošov s dokonalou chrumkavosťou.

Nerezová panvica

Nerezová panvica pre gastropekáč na lángošov zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla a jednoduchú údržbu, čo zaručuje dokonalé výsledky pri každom pečení.

Odtokový kohútik na olej

Odtokový kohútik na olej pre gastropekáč na lángošov umožňuje pohodlné a bezpečné odstránenie a recykláciu oleja, čo zjednodušuje čistenie a udržiava pracovné prostredie v čistote.

Technické udaje

S piezoelektrickým zapaľovaním
S termoelektrickou ochranou proti zhasnutiu plameňa
S oceľovou panvicou alebo s nerezovou táckou LV 2,5
Rozmery: 810 x 525 x 270 mm
Rozmery tác: 750 x 460 x 150 mm
Brutto objem: 51,8 l
Výkon: 16 kW
Pripojovací tlak: PB: 30-50 mbar Zemný plyn: 20 mbar
Hmotnosť: 26,8 Kg

Katalógové číslo: - Kategória:
Hmotnosť15 kg
Plyn

PB plyn, Zemný plyn

Panvica

Nerezová panvica, Oceľová panvica

Iné

Bez odtokového kohútika na olej, Odtokový kohútik na olej