Štvorhorákový stolový gastropekàč


Inovatívny štvorhorákový stolový gastropekáč zabezpečuje dokonalé pečenie lángošov s výkonným piezoelektrickým zapaľovaním a termoelektrickou ochranou, ideálny pre profesionálne kuchyne.

618.76777.83

Štvorhorákový stolový gastropekàč

Štvorhorákový stolový gastropekáč predstavuje vrchol v kategórii kuchynských prístrojov na prípravu lángošov a iných pokrmov, vybavený piezoelektrickým zapaľovaním a termoelektrickou ochranou pre bezpečnú a efektívnu prácu. S oceľovou alebo nerezovou panvicou, ponúka výkon 16 kW pre rýchlu a rovnomernú prípravu. Rozmery 810 x 525 x 270 mm a tác o rozmeroch 750 x 460 x 60 mm umožňujú flexibilné využitie v rôznych kuchynských prostrediach. Kompatibilný s PB aj zemným plynom a s hmotnosťou 22 kg, je tento pekáč skvelou voľbou pre efektívnu a kvalitnú prípravu jedál. Doplnkové možnosti ako nerezová panvica ešte zvyšujú jeho univerzálnosť a praktické využitie.

Voliteľné možnosti:

Zemný plyn

Využitie zemného plynu pre pečenie prináša vysokú účinnosť a ekonomickú výhodnosť, znižujúc prevádzkové náklady pri zachovaní konzistentnej kvality. Navyše, jeho plynulá regulácia zabezpečuje presné ovládanie teploty, čo je kľúčom k dokonalým a chutným výsledkom pri každom použití.

PB plyn

Využitie PB plynu pre pečenie ponúka vynikajúcu efektivitu a kontrolu nad teplotou, čo zaručuje dokonalé výsledky pri každom použití. Navyše, jeho mobilnosť umožňuje ľahké presunutie a použitie výrobku kdekoľvek, či už na domácej záhrade alebo na vonkajších akciách.

Oceľová panvica

Oceľová panvica pre gastropekáč je navrhnutá pre optimálnu distribúciu tepla, zaručujúc rovnomerné pečenie s dokonalou chrumkavosťou.

Nerezová panvica

Nerezová panvica pre gastropekáč zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla a jednoduchú údržbu, čo zaručuje dokonalé výsledky pri každom pečení.

 

Technické udaje

S piezoelektrickým zapaľovaním
S termoelektrickou ochranou proti zhasnutiu plameňa
S oceľovou panvicou alebo Nerezovov panvicou
Rozmery: 810 x 525 x 270 mm
Rozmery tác: 750 x 460 x 60 mm
Výkon: 16 kW
Pripojovací tlak: PB: 30-50 mbar Zemný plyn: 20 mbar
Hmotnosť: 22 Kg

Katalógové číslo: - Kategória:
Hmotnosť15 kg
Plyn

PB plyn, Zemný plyn

Panvica

Nerezová panvica, Oceľová panvica