Trojhorákový stojanový gastropekàč na lángoše


Perfektný spoločník pre každého majstra na lángoše, tento trojhorákový stojanový gastropekáč ponúka bezpečnú a efektívnu prípravu s piezoelektrickým zapaľovaním a termoelektrickou ochranou.

500.09802.88

Trojhorákový stojanový gastropekàč na lángoše

Perfektný spoločník pre každého majstra na lángoše, tento trojhorákový stojanový gastropekáč ponúka bezpečnú a efektívnu prípravu s piezoelektrickým zapaľovaním a termoelektrickou ochranou. Vyrobený z kvalitnej ocele, s robustnými nohami a prídavnou poličkou, je navrhnutý pre vysokú produktivitu a dlhú životnosť. S rozmerným tácom a kapacitou 40 litrov umožňuje prípravu veľkého množstva lángošov naraz, pričom udržuje konzistentnú teplotu vďaka výkonu 12 kW. Pripojiteľný na PB alebo zemný plyn, s hmotnosťou 27 kg, je tento pekáč ideálnou voľbou pre ruchové kuchyne a pouličné stánky. Doplnkové možnosti ako nerezová panvica a odtokový kohútik na olej len zvyšujú jeho univerzálnosť a použiteľnosť.

Voliteľné možnosti:

Zemný plyn

Využitie zemného plynu pre pečenie lángosov prináša vysokú účinnosť a ekonomickú výhodnosť, znižujúc prevádzkové náklady pri zachovaní konzistentnej kvality. Navyše, jeho plynulá regulácia zabezpečuje presné ovládanie teploty, čo je kľúčom k dokonalým a chutným výsledkom pri každom použití.

PB plyn

Využitie PB plynu pre pečenie lángosov ponúka vynikajúcu efektivitu a kontrolu nad teplotou, čo zaručuje dokonalé výsledky pri každom použití. Navyše, jeho mobilnosť umožňuje ľahké presunutie a použitie výrobku kdekoľvek, či už na domácej záhrade alebo na vonkajších akciách.

Oceľová panvica

Oceľová panvica pre gastropekáč na lángošov je navrhnutá pre optimálnu distribúciu tepla, zaručujúc rovnomerné pečenie lángošov s dokonalou chrumkavosťou.

Nerezová panvica

Nerezová panvica pre gastropekáč na lángošov zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla a jednoduchú údržbu, čo zaručuje dokonalé výsledky pri každom pečení.

Odtokový kohútik na olej

Odtokový kohútik na olej pre gastropekáč na lángošov umožňuje pohodlné a bezpečné odstránenie a recykláciu oleja, čo zjednodušuje čistenie a udržiava pracovné prostredie v čistote.

Technické udaje

S piezoelektrickým zapaľovaním
S termoelektrickou ochranou proti zhasnutiu plameňa
S oceľovou panvicou
S dlhými nohami, s poličkou
Rozmery: 645 x 525 x 800 mm
Rozmery tác: 585 x 460 x 150 mm
Brutto objem: 40 l
Výkon: 12 kW
Pripojovací tlak: -PB: 30-50 mbar -Zemný plyn: 20 mbar
Hmotnosť: 27 Kg

Katalógové číslo: - Kategória:
Hmotnosť15 kg
Plyn

PB plyn, Zemný plyn

Panvica

Nerezová panvica, Oceľová panvica

Iné

Bez odtokového kohútika na olej, Odtokový kohútik na olej