Trojhorákový stojanový gastropekàč


Trojhorákový stojanový gastropekáč kombinuje vysoký výkon, bezpečnosť a flexibilitu s voliteľnou nerezovou panvicou, ideálny pre rýchlu prípravu jedál.

584.84709.85

Trojhorákový stojanový gastropekàč

Trojhorákový stojanový gastropekáč je ideálny pre efektívnu prípravu jedál v exteriéri alebo vo veľkých kuchyniach. Vybavený piezoelektrickým zapaľovaním a termoelektrickou ochranou proti zhasnutiu plameňa, zaručuje bezpečnú a spoľahlivú prevádzku. Robustná konštrukcia s dlhými nohami a praktickou poličkou poskytuje stabilné a pohodlné používanie. S výkonom 12 kW a rozmermi tácu 585 x 460 x 60 mm sa tento gastropekáč hodí pre rýchlu prípravu veľkého množstva jedál. Pripojiteľný na PB alebo zemný plyn a s hmotnosťou 22,8 Kg je tento pekáč univerzálny a jednoduchý na obsluhu. Voliteľná nerezová panvica ešte zvyšuje jeho pružnosť a odolnosť.

Voliteľné možnosti:

Zemný plyn

Využitie zemného plynu pre pečenie prináša vysokú účinnosť a ekonomickú výhodnosť, znižujúc prevádzkové náklady pri zachovaní konzistentnej kvality. Navyše, jeho plynulá regulácia zabezpečuje presné ovládanie teploty, čo je kľúčom k dokonalým a chutným výsledkom pri každom použití.

PB plyn

Využitie PB plynu pre pečenie ponúka vynikajúcu efektivitu a kontrolu nad teplotou, čo zaručuje dokonalé výsledky pri každom použití. Navyše, jeho mobilnosť umožňuje ľahké presunutie a použitie výrobku kdekoľvek, či už na domácej záhrade alebo na vonkajších akciách.

Oceľová panvica

Oceľová panvica pre gastropekáč je navrhnutá pre optimálnu distribúciu tepla, zaručujúc rovnomerné pečenie s dokonalou chrumkavosťou.

Nerezová panvica

Nerezová panvica pre gastropekáč zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla a jednoduchú údržbu, čo zaručuje dokonalé výsledky pri každom pečení.

 

Technické udaje

S piezoelektrickým zapaľovaním
S termoelektrickou ochranou proti zhasnutiu plameňa
S oceľovou panvicou alebo Nerezovov panvicou
S dlhými nohami, poličkou
Rozmery: 645 x 525 x 800 mm
Rozmery tác: 585 x 460 x 60
Výkon: 12 kW
Pripojovací tlak: -PB: 30-50 mbar -Zemný plyn: 20 mbar
Hmotnosť: 22,8 Kg

Katalógové číslo: - Kategória:
Hmotnosť15 kg
Plyn

PB plyn, Zemný plyn

Panvica

Nerezová panvica, Oceľová panvica