Trojhorákový stolový gastropekàč na lángoše


Inovatívny trojhorákový stolový gastropekáč na lángoše s piezoelektrickým zapalovaním a termoelektrickou ochranou, ideálny pre vysoký kuchynský výkon.

395.56716.54

Trojhorákový stolový gastropekàč na lángoše

Objavte efektivitu a výkonnosť s trojhorákovým stolovým gastropekáčom na lángoše, dokonalým partnerom pre profesionálne kuchyne. S pokročilým piezoelektrickým zapaľovaním a bezpečnostnou termoelektrickou ochranou proti zhasnutiu plameňa, toto zariadenie garantuje spoľahlivé a dlhodobé používanie. So svojou robustnou oceľovou panvicou, priestrannými rozmermi 645 x 525 x 270 mm a tácem o rozmere 585 x 460 x 150 mm s brutto objemom 40 litrov je tento pekáč navrhnutý pre maximálnu efektivitu. S celkovým výkonom 12 kW a možnosťou pripojenia na PB alebo zemný plyn (s tlakom 30-50 mbar, resp. 20 mbar) sa hodí do každého ruchu profesionálnej kuchyne. Jeho hmotnosť 22,1 kg svedčí o pevnosti a stabilitě. Voliteľné funkcie ako nerezová panvica, a odtokový kohútik na olej poskytujú dodatočnú prispôsobivosť pre vaše kulinárske potreby. Urobte váš kuchynský proces jednoduchším a rýchlejším s týmto multifunkčným a silným gastropekáčom.

Voliteľné možnosti:

Zemný plyn

Využitie zemného plynu pre pečenie lángosov prináša vysokú účinnosť a ekonomickú výhodnosť, znižujúc prevádzkové náklady pri zachovaní konzistentnej kvality. Navyše, jeho plynulá regulácia zabezpečuje presné ovládanie teploty, čo je kľúčom k dokonalým a chutným výsledkom pri každom použití.

PB plyn

Využitie PB plynu pre pečenie lángosov ponúka vynikajúcu efektivitu a kontrolu nad teplotou, čo zaručuje dokonalé výsledky pri každom použití. Navyše, jeho mobilnosť umožňuje ľahké presunutie a použitie výrobku kdekoľvek, či už na domácej záhrade alebo na vonkajších akciách.

Oceľová panvica

Oceľová panvica pre gastropekáč na lángošov je navrhnutá pre optimálnu distribúciu tepla, zaručujúc rovnomerné pečenie lángošov s dokonalou chrumkavosťou.

Nerezová panvica

Nerezová panvica pre gastropekáč na lángošov zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla a jednoduchú údržbu, čo zaručuje dokonalé výsledky pri každom pečení.

Odtokový kohútik na olej

Odtokový kohútik na olej pre gastropekáč na lángošov umožňuje pohodlné a bezpečné odstránenie a recykláciu oleja, čo zjednodušuje čistenie a udržiava pracovné prostredie v čistote.

Technické udaje

S piezoelektrickým zapaľovaním
S termoelektrickou ochranou proti zhasnutiu plameňa
S oceľovou panvicou
Rozmery: 645 x 525 x 270 mm
Rozmery tác: 585 x 460 x 150 mm
Brutto objem: 40 l
Výkon: 12 kW
Pripojovací tlak: -PB: 30-50 mbar -Zemný plyn: 20 mbar
Hmotnosť: 22,1 Kg

Katalógové číslo: - Kategória:
Hmotnosť15 kg
Plyn

PB plyn, Zemný plyn

Panvica

Nerezová panvica, Oceľová panvica

Iné

Bez odtokového kohútika na olej, Odtokový kohútik na olej