Trojhorákový stolový gastropekàč


Trojhorákový stolový gastropekáč s piezoelektrickým zapaľovaním a termoelektrickou ochranou, vhodný pre rýchlu a efektívnu prípravu pokrmov s výkonom 12 kW.

500.09625.09

Trojhorákový stolový gastropekàč

Perfektný pre každého majstra kuchyne, tento trojhorákový stolový gastropekáč ponúka vrcholnú efektivitu a bezpečnosť vďaka piezoelektrickému zapaľovaniu a termoelektrickej ochrane proti zhasnutiu plameňa. Prístroj je vybavený robustnou oceľovou alebo nerezovou panvicou, ktorá zabezpečuje rovnomerné rozloženie tepla a optimálnu prípravu jedál. S výkonom 12 kW a možnosťou pripojenia na PB alebo zemný plyn je tento pekáč ideálny pre rýchlu a efektívnu prípravu veľkého množstva pokrmov. Jeho kompaktné rozmery (645 x 525 x 270 mm) a hmotnosť 18,5 kg umožňujú ľahké umiestnenie a manipuláciu. Doplnkové možnosti ako výber panvice a typu pripojenia zvyšujú jeho univerzálnosť a použiteľnosť v každom gastronomickom prostredí.

Voliteľné možnosti:

Zemný plyn

Využitie zemného plynu pre pečenie prináša vysokú účinnosť a ekonomickú výhodnosť, znižujúc prevádzkové náklady pri zachovaní konzistentnej kvality. Navyše, jeho plynulá regulácia zabezpečuje presné ovládanie teploty, čo je kľúčom k dokonalým a chutným výsledkom pri každom použití.

PB plyn

Využitie PB plynu pre pečenie ponúka vynikajúcu efektivitu a kontrolu nad teplotou, čo zaručuje dokonalé výsledky pri každom použití. Navyše, jeho mobilnosť umožňuje ľahké presunutie a použitie výrobku kdekoľvek, či už na domácej záhrade alebo na vonkajších akciách.

Oceľová panvica

Oceľová panvica pre gastropekáč je navrhnutá pre optimálnu distribúciu tepla, zaručujúc rovnomerné pečenie s dokonalou chrumkavosťou.

Nerezová panvica

Nerezová panvica pre gastropekáč zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla a jednoduchú údržbu, čo zaručuje dokonalé výsledky pri každom pečení.

 

Technické udaje

S piezoelektrickým zapaľovaním
S termoelektrickou ochranou proti zhasnutiu plameňa
S oceľovou panvicou alebo Nerezovov panvicou
Rozmery: 645 x 525 x 270 mm
Rozmery tác: 585 x 460 x 60 mm
Výkon: 12 kW
Pripojovací tlak: -PB: 30-50 mbar -Zemný plyn: 20 mbar
Hmotnosť: 18,5 Kg

Katalógové číslo: - Kategória:
Hmotnosť15 kg
Plyn

PB plyn, Zemný plyn

Panvica

Nerezová panvica, Oceľová panvica