Konvektomat SAEV-071 – nástrekový systém


Kapacita: 7 x GN 1/1

Rozstup medzi zásuvov: 70 mm

Výkon elektro: 10,5 kW 400V – 3N

Rozmery: 875 x 825 x v 820 mm

Cena bez DPH:

DPH: €0.00
Cena s dph:

Konvektomat Lainox Sapiens SAEV-071 – nástrekový systém

Varenie s konvektomatmy Sapiens je určené pre tých, ktorí hľadajú vysokokvalitný konvektomat, ale nepotrebujú pri varení tie najnovšie výdobitky a uprednostňujú klasickú formu prípravy pokrmov s vlasnými overenými postupmi.

Konvektomaty Sapiens vychádzajú z dlhoročne overných technológií rady Heart Green, ale prinášajú aj radu vylepšení, aby Vám vo Vašej kuchyni zjednodušili prácu, znížili spotrebu energií a priniesli ešte lepšie výsledky.

Celonerezové prevedenie, nástrekový systém vytváranie pary, zabudovaná sprcha, SOLID CAL odvápňovací systém s kazetovým podávaním prostriedku proti vodnému kameňu, alfanumerická klávesnica pre rýchle zadávanie. USB pripojenie na stiahnutie HACCP dát, aktualizácia softvéru alebo nahrávanie⁄ pridávanie receptov. Digitálne programivanie, 99 voľných programov s 4 cyklami s automatickým postupom, 95 preprogramovateľných receptov.

Viacbodová vpichová sonda (Multipoint sonda, ihlová sonda, Multijadrová sonda) na objednávku.

Talčidlá:

– manuálne pridávanie vlhkosti

– rýchle chladenie

– manuálne osvetlenie

Funkcie:

  • FAST DRY – chrumkavé a suché pečenie. Vďaka systému Fast Dry (systém aktívneho odvlhčnia varnej komory) sú fritované, grilované pkrmy, pekárske výrobky vždy chrumkavé a do zlatista upečené, aj pri plnom naplnení komory.
  • AUTOCLIMA – šťavnaté a jemné varenie. Systém Autoclima automaticy reguluje perfektnú klímu vo varnej komory. V závislosti od prípravy pokrmu sa teplota ideálne prispôsobí a vlhkosť automaticky reguluje. Šťavnaté, jemné pokrmy aj pri regenerácii už uvarených jedál.
  • ECOSPEED – na šetrenie energie
  • ECOVAPOR – Vďaka automatickej kontrole nasýtenia pary v peci so systémom Ecovapor podstatne klesá spotreba vody a energie. -10% energia, -30% voda, -10% para.

Automatický umývaci systém SCS SOLID CLEAN SYSTEM (doobjednať) – Sapiens predstavuje novú formu automatického umývania. Čistiaci prostriedok umiestnený v zásuvke sa dávkuje úplne automaticky, rozpustí sa do vode a následne sa rozstrekne do varnej komory. Produkt spolu s parou a následným vypláchnutím pôsobí efektívne na mastnotu a zvyšky, ktoré sa počas varného procesu usádzajú. Prostriedok sa vďaka inovatívnemu uzáveru na dávkovacej krabičke nemá možnosť dostať do kontaktu s Vami. Doba čistenia sa so systémom SCS skráti o polovicu, ale s tým istým vynikajúcim čiasitacim výsledkom. SOLID CAL je produkt firmy Lainox, inovatívny prostriedok, ktorý zabraňuje tvorbe vodného kameňa v prístroje a v bojleri.

Prevádzkové typy:

– Horúci vzduch s Autoclima 30 – 300 °C

– Para 30 – 130 °C – nízkotelotna, atmosferická, cielená

– Kombinácia s Autoclima 30 – 300 °C

Prevádzkové možnosti:

– automaticky s uloženými programami (99 pogramov so štyrmi cyklami v rade)

– so sondou

– manuálna príprava

– S automatickým odložením začiatku programu

– s nastavením času

Dalšie možnosti využitia:

– Udržiavanie teplých pokrmov

– Ovládanie vetrania

– Ovládanie vlhkosti

– Delta-T príprava

– Regenerácia

Kapacita: 7 x GN 1/1

Rozstup medzi zásuvov: 70 mm

Výkon elektro: 10,5 kW 400V – 3N

Rozmery: 875 x 825 x v 820 mm

Kategórie: