-17%

Konvektomat NAEB-101 – bojlerový systém


Kapacita: 10 x GN 1/1

Rozstup medzi zásuvov: 70 mm

Výkon elektro: 16 kW 400V – 3N

Rozmery: 930 x 825 x v 1040 mm

9,000.00 10,800.00 (7,500.00 bez dph)

Konvektomat LAINOX Naboo NAEB-101 – bojlerový systém

Naboo už nie je len prístroj na prípravu jedál. LAINOX spojil tím IT-odborníkov so skúsenými kuchármi, aby pre modernú prevádzku vytvorili prístroj s najnovšou technikou, ktorá uľahčí každodenný chod kuchyne.

Jedninečné vlastnosti, ktoré Naboo odlišujú od ostatných profesionálnych konvektomatov je systém Cloud. V Cloud-e možno nájsť všetko, čo je potrebné pre prípravu pokrmov: recepty, pracovné postupy, možnosti na prípravu, programy varenia, až po návrhy na prezentáciu každého jedného pokrmu. V službe Cloud sú k dispozícii recepty, videá a návody, ako aj úplné menu od výberu vhodných prísad až po prezentáciu na tanieri. Tento spôsob neustáleho vzdelávania a prísunu informácií umožňuje naučiť sa vždy nové veci, byť v obraze a ponuku meniť podľa vlastnej klientely.

Celonerezové prevedenie, bojlerový systém vytváranie pary, zabudovaná sprcha, viacbodová vpichová sonda.

Veľká farebná 10″ LCD-TFT dotyková obrazovka s vysokým rozlíšením, plne prispôsobiteľné užívateľské rozhranie a displej, prístup na službu Cloud. Funkcia ,,One touch,, pre spustenie obľúbených receptov alebo programov iba jedným dotykom, bez zbytočného nastavovania.

Funkcie:

  • FAST DRY – chrumkavé a suché pečenie. Vďaka systému Fast Dry (systém aktívneho odvlhčnia varnej komory) sú fritované, grilované pkrmy, pekárske výrobky vždy chrumkavé a do zlatista upečené, aj pri plnom naplnení komory.
  • AUTOCLIMA – šťavnaté a jemné varenie. Systém Autoclima automaticy reguluje perfektnú klímu vo varnej komory. V závislosti od prípravy pokrmu sa teplota ideálne prispôsobí a vlhkosť automaticky reguluje. Šťavnaté, jemné pokrmy aj pri regenerácii už uvarených jedál.
  • TURBOVAPOR – S funkciou Turbovapor sa automaticky vytvára ideálne množstvo pary, ktoré je potrebné na prípravu náročných produktov, ako vaječné rezance alebo špargľa, tekvica a vkláknitá zelenina.
  • ECOVAPOR – Vďaka automatickej kontrole nasýtenia pary v peci so systémom Ecovapor podstatne klesá spotreba vody a energie. -10% energia, -30% voda, -10% para.
  • MULTILEVEL a JIT (Just in time) – So systémom viacúrovňového varenia je možné s Naboo pripraviť súčasne rôzne jedlá s rozličnou dobou varenia. Zariadenie zvukovo a vizuálne ohlási, kedy kedy je ktoré jedlo hotové. Zabráne sa tak strate času, polovičnému naplnenia pece a zbytočnej spotrebe. Tak isto sa zairadenie pri príprave s Just in time ohlási, kedy sa má ktoré jedlo vložiť do konvektomatu, aby boli naraz hotové.

USB pripojenie na ukladanie a vkladanie dát. Pripojenie na internet cez Wi-fi alebo Ethernet kábel, vďaka čomu môžete vstúpiť do služby Cloud k nespočetnému množstvu receptov, nápadov a možností.

Automatický umývaci systém SCS SOLID CLEAN SYSTEM  – Naboo predstavuje novú formu automatického umývania. Čistiaci prostriedok umiestnený v zásuvke sa dávkuje úplne automaticky, rozpustí sa do vode a následne sa rozstrekne do varnej komory. Produkt spolu s parou a následným vypláchnutím pôsobí efektívne na mastnotu a zvyšky, ktoré sa počas varného procesu usádzajú. Prostriedok sa vďaka inovatívnemu uzáveru na dávkovacej krabičke nemá možnosť dostať do kontaktu s Vami. Doba čistenia sa so systémom SCS skráti o polovicu, ale s tým istým vynikajúcim čiasitacim výsledkom. SOLID CAL je produkt firmy Lainox, inovatívny prostriedok, ktorý zabraňuje tvorbe vodného kameňa v prístroje a v bojleri.

Možnosť doobjednať príslušenstvo:

– Automatické otváranie dverí

SMOKEGRILL  – Smokegrill od Naboo Vám prináša ako prvý profesionálny konvektomat prednosti prípravy jedál na grile (chuť a vôňa), avšak bez dreva, dymu a nečistoty. Pokrmy získajú indenticky vzhľad ako produkty pripravované na rošte alebo grile. Vďaka Naboo nie je ani údenie žiadnou prkážkou. SmokeEssence je špeciálny spôsob aromatizovania. Proces je plne automatizovaný  (kontrolovanie množstva tekutého dymu) a to bez akýchkoľvek usadenín. Vďaka tomu je konvektomat ihneď pripravený na ďalšie procesy prípravy.

Kapacita: 10 x GN 1/1

Rozstup medzi zásuvov: 70 mm

Výkon elektro: 16 kW 400V – 3N

Rozmery: 930 x 825 x v 1040 mm

Kategória:
Hmotnosť197 kg