Servírovací vozík pre nemocnice B-CARE


Rozmer: 100 x 62 x 98 cm

Kapacita: 16 x GN1/1 +  6 x GN2/4

Krajina pôvodu: Taliansko

1,648.80 (1,374.00 bez dph)

Servírovací vozík pre nemocnice Rocam B-CARE

Raňajkový vozík navrhnutý a vyrobený pre jednoduchú distribúciu raňajok a jedál priamo na nemocničnom oddelení. Jeho štruktúra umožňuje jednoduché prispôsobenie rôznym potrebám a spĺňa najrozmanitejšie použitie. Tento model je zameraný na obsluhu raňajkového menu s podnosmi pripravenými v kuchyni. Je to indikované najmä vtedy, ak má každé oddelenie miestnosť vyhradenú na prípravu jedál.
Môže obsahovať až 32 podnosov veľkosti 1/2 GN pripravených na servis, pričom stredový stĺpik umožňuje prepravu až šiestich GN2/4  jamiek obsahujúcich všetko potrebné na dokončenie servisu (podnosy, gastronádoby atď. nie sú súčasťou dodávky).
Nerezová konštrukcia kompletne zváraná a štandardné HPL obloženie, ktoré zaručuje vysokú odolnosť voči vonkajším vplyvom a najlepšie čistenie. Zábradlie z nehrdzavejúcej ocele privarené ku konštrukcii a vrchná časť z nehrdzavejúcej ocele AISI 304 pre maximálnu hygienu a čistiteľnosť. HPL panely na zadnej strane na uchytenie zásobníkov. 16 podpier v tvare L na prepravu podnosov v gastro štandarde a 6 podpier C pre podnosy GN 2/4. 4 x otočné kolieska z vysoko odolného technopolyméru nezanechávajúceho stopy, z toho 2 s brzdou. Kolieska sú certifikované NSF (vyžaduje sa pre bezpečnosť potravín a sektory súvisiace so zdravotnou starostlivosťou)

Rozmer: 100 x 62 x 98 cm

Kapacita: 16 x GN1/1 a 6 x GN2/4

Krajina pôvodu: Taliansko

 

Katalógové číslo: B-CARE Kategória:
Hmotnosť55 kg