Predávané značky

Sme oficiálnym distribútorom značiek:

Spoločnosť GGF bola založená v meste Treviso v roku 1985, vzdialenom 30 km severne od Benátok, kde začala vyrábať a predávať profesionálne zariadenia pre pizzerie a reštaurácie. Vďaka povzbudivej spätnej väzbe od zákazníkov a pozitívnemu rastu na národných aj medzinárodných trhoch sa spoločnosť GGF čoskoro stáva lídrom na trhu vo svojom odbore. Dnes má GGF dve prevádzky, jednu v Dosson di Casier, Treviso a druhú v Thiene vo Vicenze, s celkovou rozlohou viac ako 12 000 metrov štvorcových, čo im umožňuje udržiavať všetko v objekte, od návrhu, cez inžinierstvo a výrobu vybavenia.

www.ggf-srl.it

Ako náš hlavný partner v tomto segmente, Štúdio-54 sa neustále venuje vývoju špičkových technológií používaných v chladiarenskom priemysle. Spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1994 vďaka iniciatíve a intuícii dvoch mladých ľudí, dodnes vyniká svojimi zvláštnymi vlastnosťami: dynamický, kreatívny, medzinárodný.

www.studio-54.it

Spoločnosť La Spaziale bola založená v roku 1969 ľuďmi so skúsenosťami v odbore kávovarov na espresso siahajúcimi do roku 1947, čím vytvorili produkt založený na kvalite a inovácii. Spoločnosť stále verí v pôvodné koncepty tým, že zachováva rovnakú filozofiu a každý deň sa zaväzuje poskytovať vysoko kvalitnú úroveň prostredníctvom vždy pokročilých technických riešení. Prvá továreň otvorená v Bologni v roku 1969 bola rozšírená a neskôr sa z nej stal nový priemyselný závod s rozlohou viac ako 6000 metrov štvorcových.

www.laspaziale.com

Od roku 1973 je ATA štandardom pre kuchárov a profesionálov z HORECA. Varné zariadenia a umývačky riadu podporujú tri generácie kuchárov, pomáha im s ich snom potešiť zákazníkov a byť svedkami ich úspešných príbehov. Spoločnosť ATA, ktorá bola založená ako mechanická dielňa, dosiahla výrobnú kapacitu 11 000 výrobkov ročne. To znamená, že každých 10 minút opustí nový produkt výrobné priestory pre reštaurácie, hotely, bary alebo kaviarne.

www.atasrl.com

Castel MAC, ktorá bola založená už dávno v roku 1963, v Taliansku Castelfranco Veneto, je spoločnosť špecializovaná na profesionálne chladenie (Tecnomac) a na výrobníky ľadu (Icematic). Je prostredníctvom technických inovácií a prijatím najinovatívnejších technických riešení jedným z najdôležitejších svetových hráčov.

www.castelmac.eu

Spoločnosť Tecfrigo začala podnikať v roku 1980 a za pár rokov sa stala lídrom na trhu chladného, horúceho a neutrálneho vybavenia na konzervovanie a vystavovanie jedál a nápojov vďaka neustálemu vývoju svojich výrobkov a dizajnu. Silne zakorenený na tomto území ako remeselnícka spoločnosť, sa Tecfrigo čoskoro stane priemyselnou realitou, využíva najmodernejšie výrobné technológie a rozširuje sortiment svojich výrobkov, od vertikálnych a horizontálnych displejov po špeciálne zariadenia pre veľké priestory. Spoločnosť pôsobí v dvoch budovách s celkovou výrobnou plochou viac ako 15 000 m², kde sa vyrábajú všetky produktové rady. Osobitná pozornosť sa venuje kvalite komponentov a výberu surovín. Výrobný proces je navyše založený na metóde „Lean“, synonymom maximálnej efektívnosti, ako to vyžaduje politika spoločnosti.
V súlade s prijatou metódou celý výrobný proces až do záverečnej skúšky podlieha starostlivej kontrole kvality.

www.tecfrigo.com

Spoločnosť SWEDLINGHAUS vyrába a predáva profesionálne stravovacie zariadenia od roku 1971; jej hlavnú činnosť tvoria predovšetkým nárezové stroje, krájače a pásové píly na kosti. Spoločnosť má sídlo v Grottazzolina (FM), jednej z najrozvinutejších priemyselných oblastí regiónu Marche. Získané technické skúsenosti a obchodné vzťahy sa počas týchto rokov posilnili, pomohli spoločnosti SWEDLINGHAUS stať sa jednou z popredných spoločností v oblasti profesionálneho zariadenia na poskytovanie služieb v potravinách v Taliansku i v zahraničí. Za posledných desať rokov spoločnosť SWEDLINGHAUS investovala značné prostriedky do zlepšenia svojej prítomnosti na zahraničných trhoch, pričom využívala kvalifikované ľudské zdroje a zúčastňovala sa na významných domácich a medzinárodných výstavách.

swedlinghaus.com

Spoločnosť Inoxtrend bola založená v roku 1989 vo výrobnom srdci nerezovej ocele Talianska medzi malými a strednými spoločnosťami, ktorých remeselné spracovanie je známe po celom svete. Od začiatku sa pozornosť sústredila na starostlivosť o detaily, inovácie a výskum technických riešení pre profesionálnu kuchyňu: rúry a konvektomaty pre reštaurácie, bary, obchody s potravinami, pekárne, pečivo, pizzerie.

www.inoxtrend.com

Ponúka kompletné kuchynské vybavenie na kľúč, založená v roku 1971 v Taliansku.

casta.com

Zelené komerčné chladenie. Zoin ponúka rad chladiacich displejov, ktoré sú efektívne a cenovo dostupné a v ktorých sa kombinujú technologické inovácie so súčasným dizajnom: sú ideálne pre malé a stredné podniky zaoberajúce sa cateringom a potravinami, s kozmopolitným a multikultúrnym výhľadom, otvorené potrebám všetkých etno-gastronomických prostredí.

zoin.it

Rocam sa narodil v zázemí Milána v apríli 1974 na základe intuície svojho zakladateľa Ezia Rastelliho. Ekonomický rozmach týchto rokov spolu s rastúcim výskytom jedální, barov a reštaurácií v skutočnosti spôsobili potrebu pohodlného a rýchleho presunu jedál počas pracovných obedných prestávok. Takto bol prvý oceľový servisný vozík vyrobený úplne ručne. V roku 2008 sa spoločnosť presťahovala do svojho sídla v Albairate, kde v súčasnosti môže počítať s 5 000 štvorcových metrov krytých výrobných plôch a skladov. Sortiment výrobkov je obohatený o ponuku riešení, ktoré sú efektívnejšie a inovatívnejšie.
Za posledných štyridsať rokov došlo k mnohým zmenám a teraz sa spoločnosť Rocam môže pochváliť sortimentom zloženým z takmer 400 článkov, ktoré sú úplne navrhnuté a vyrobené v Taliansku, a produkty navrhnuté a študované tak, aby práca našich zákazníkov bola ľahšia, pohodlnejšia a ešte príjemnejšia .

www.rocam.it

Spoločnosť Deagostini Inox bola založená v roku 1946 v Quarna Sotto Umbertom Deagostinim. S príchodom plechovej dosky začala spoločnosť vyrábať prvé strúhadlá s drevenou rukoväťou, až sa v polovici 50. rokov stala jedným z prvých talianskych výrobcov domácich potrieb určených pre domácnosti, svadobné zoznamy, bary a hotely. Zvýšená výroba spôsobila, že bolo nevyhnutné otvoriť druhý závod v Omegne pri jazere Orta a v 80. rokoch bolo vďaka hospodárskemu rastu nevyhnutné presunúť sa do väčšieho zariadenia, kde by sa mohli ubytovať robotníci a stroje. 90. roky znamenali začiatok výroby zariadení zameraných na vybavenie raňajkového bufetu. Medzi prvými spoločnosťami, ktoré poskytli tieto nástroje, sa Deagostini podieľala na vytvorení raňajkovej služby formou bufetu, ktorá sa potom konsolidovala najmä v medzinárodných luxusných zariadeniach.

www.deagostini-inox.it

Staff Ice System od roku 1959 je na trhu studeného vybavenia. Staff Ice S ystem vyrába širokú škálu zariadení na výrobu ľadu v automatoch na kocky, vločkový ľad a zmrzlinu.

www.staff1959.com

Česká výrobca varných zariadení a stolových spotrebičov. Hlavný distribútor pre značky RM LOTUS.

rmgastro.com

Konvektomaty RATIONAL sa vyrábajú na dvoch miestach: v nemeckom Landsberg am Lech, kde vyrábajú všetky kombinované pece, a vo francúzskom Wittenheime, kde sa vyvíja a vyrába iVario. Aby sme zabezpečili, že naši zákazníci dostanú vysoko kvalitnú a dokonale fungujúcu jednotku, štyria rôzni zamestnanci skontrolujú každú jednotku RATIONAL pred jej odoslaním zákazníkovi. Všetky technické oddelenia spoločnosti pravidelne koordinujú svoje činnosti s cieľom udržiavať a zlepšovať kvalitu našich výrobkov.

www.rational-online.com

Spoločnosť Pedrali bola založená v roku 1963 v Palazzolo sull’Oglio a je talianskou spoločnosťou, ktorá vyrába dizajnový nábytok pre zákazky a bytové domy. Sídli v Mornico al Serio (Bergamo), kde je automatizovaná výroba podľa návrhu architekta Cina Zucchiho a divízia dreva v Manzano (Udine).
Kolekcia je výsledkom dôsledného a starostlivého výskumu, ktorý sa realizuje pri tvorbe produktov priemyselného dizajnu z kovu, plastov, dreva a čalúnenia.
Kvalitný výrobný proces s dôkladným získavaním certifikovaných surovín, výskumom a skutočnou vášňou pre špičkové stroje a zariadenia, krok za krokom plánovanie v každej fáze, s presnosťou typickou pre remeselníka: práve táto zmes prvkov urobila spoločnosť Pedrali svetový tvorca súčasného priemyselného dizajnu. K nim sa pripája výnosná spolupráca s mnohými dizajnérmi, ktorá nám v priebehu rokov umožnila dosiahnuť významné ocenenia, ako je Compasso d’Oro ADI za stoličku Frida. Po základných kameňoch 100% filozofie výroby vyrobenej v Taliansku je činnosť spoločnosti od konca 70. rokov konfrontovaná s medzinárodným trhom prostredníctvom distribučnej siete, ktorá zasahuje do viac ako 100 krajín.

www.pedrali.it/en