Profil

Vážený návštevník! Víta Vás tím Gastrocenter! Už od prvého kontaktu s našou spoločnosťou Vám môžeme ponúknuť kompletný balík služieb v oblasti gastronomických zariadení, predaja rôznych nástrojov, dodávky, montáže a servisu. Od založenia firmy, ktoré bolo v roku 2012 sa stali našimi partnermi reštaurácie, hotely, bufety s rýchlym občerstvením, pizzerie, šalátové bary, pekárne, cukrárne a rôzne verejné inštitúcie.

Predaj
Po zistení potrieb našich klientov sa za každých okolností snažíme ponúknuť tie najlepšie technologické riešenia. Našimi dodávateľmi sú rôzny európsky výrobcovia s dlhou tradíciou, ktorých dlhoročné nahromadené skúsenosti garantujú bezchybné fungovanie Vašich zariadení. Dodanie prístrojov je vo väčšine prípadov rýchle a presné,  po objednávky je možné prevziať tovar v našom sklade do 2 – 4 týždňov. Veľký dôraz kladieme na rozširovanie ponuky v našom sklade, čím sa doba dodania môže výrazne skrátiť.
Nakoľko ide o priemyselné zariadenia, ktoré majú spotrebu elektrickej energie a plynu veľmi vysokú, venujeme veľkú pozornosť moderným kulinárskym technológiám, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Neustále informujeme našich partnerov o prípadných novinkách alebo zaujímavostiach.

Doprava a montáž
Vďaka vlastným prostriedkom nám nerobí problém ani dodanie tovaru. Naši kolegovia Vám dodajú tovar na Vami zadanú adresu a ak je potrebné, vykonajú aj inštaláciu daného zariadenia. Vďaka najlepšej kuriérskej spoločnosti, ktorá je našim zmluvným partnerom máte menšie objednávky u seba už do 48 hodín.

Servis/Oprava
Vieme, že zlyhanie zariadenia Vám môže spôsobiť vážne finančné straty a kapacitné výpadky, preto Vám naši partneri s dlhoročnými skúsenosťami z oblasti servisu gastronomických zariadení presne a čo najrýchlejšie vyriešia všetky problémy.

Výroba nerezového nábytku
Vďaka moderným výrobným technológiám je možné vyrobiť nerezový nábytok šitý na mieru Vašej kuchyne, nezávisle od tvaru. Medzi našimi referenciami nájdete aj okrem štandardných rozmerov individuálne navrhnuté výdajné linky, atypické stoly, pulty alebo kryty digestorov aj s nadmernou veľkosťou. Doba dodania vo veľkom záleží od množstva a veľkosti objednávok, ale vo väčšine prípadov za 2 až 4 týždne vieme daný nábytok vyrobiť.
Naše nábytky vyrábame zo zmiešane využitých nerezových ocelí AISI430 a AISI304. Samozrejme je tu možnosť výberu vlastných, preferovaných materiálov (napr. drevo, žula). Zverte Vašu kuchyňu do našich rúk od naplánovania až k úplnej realizácii!

Leasing
Vieme, že založenie nového podnikania v oblasti gastronómie je finančne obťažné a preto Vám ponúkame možnosť platby na splátky. Pri platbe na splátky máte možnosť výberu z dvoch splátkových spoločností: Quatro alebo Grenkeleasing. My Vám vždy vopred vypočítame tú najvýhodnejšiu možnosť platby, ktorú pripojíme k Vašej cenovej ponuke. Následne nám musíte poslať Vaše osobné údaje a čakať na odpoveď splátkovej spoločnosti, ktorú obratom obdržíte vo väčšine prípadov do 10-15 minút. Po podpísaní zmluvy si môžete so sebou okamžite zobrať požadované zariadenie.